Neon Akustik Mimarlık

Ses Yalıtımı ve Akustik Düzenleme

Ses Yalıtımı ve Akustik Hakkında

Ses yalıtımı nedir? Ses yalıtımına neden ihtiyaç duyarız? Ses yalıtımında dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? Ses yalıtımında kullanılan malzemeler nelerdir? Akustik düzenleme nedir? Akustik panel nerelerde kullanılır? Akustik için kullanılan malzemeler nelerdir? Kumaş paneller hakkında bilgiler nelerdir? Masas seperatörleri ne için kullanılır? Akustik ses yalıtımıyla alakalı detaylı bilgileri bu makalelerden okuyabilirsiniz.

Verimli Bir Çalışma Ortamı İçin Ofis Tasarımınızı Bize Bırakın

Ofis tasarımı günümüzde iş dünyasında dikkat edilmesi gereken konuların başında gelmektedir. Akustik ofis tasarımınızı sizin için yapabiliriz. Anahtar teslim ofis tasarımları için keşif talebinde bulunabilirsiniz. Çağrı merkezi akustiği, açık ofis akustiği, toplantı odası akustiği sıfırdan tasarım veya mevcut yerleşiminizi akustik hale getirmek için yardımcı olabiliriz. Anahtar teslim projelendirme için bizimle iletişime geçin!
Ses Yalıtım malzemeleri imalat ve montajı. Ses yalıtım şikayetinizi yerinde tespit edip avrupa standartlarında malzemeler ile uygulamasını profesyonel ekibimizle gerçekleştiriyoruz.
Devamını Oku
Akustik ihtiyacınıza uygun malzemelerin imalatını gerçekleştiriyoruz. Projenize özel tasarım akustik panelleri profesyonel ekibimizle montajını gerçekleştiriyoruz.
Devamı Oku
Akustik problemleriniz için 10 yılı aşkın tecrübemizle sizleri bu problemden kurtarıyoruz. Hangi malzemeyi ne kadar kullanmanız gerekiyor veya nasıl bir uygulama yapmanız gerekiyorsa gerekli bilgileri size veriyoruz.
Devamını Oku
Ofis akustiği, Stüdyo akustiği, sinema salonu akustiği projelerinizi sizin için tasarlayıp proje yönetimini gerçekleştiriyoruz.
Devamını Oku
Kişiye ve projeye özel mimari tasarımları ve 3 boyutlu modellemeleri sizler için hazırlayıp hayata geçiriyoruz.
Devamını Oku

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

Tamamlamış olduğumuz projeler sayesinde oluşturduğumuz müşteri portföyümüzde sizi de görmekten gurur duyarız.

78

Tamamlanan Proje

295

Tamamlanan Bireysel Projeler

100

Müşteri Memnuniyeti